Jezdec 2


- dívčí román

- inspirovaný českými juniory

Tereza Kalužíková a Avril, prosinec 2019

foto: Martin Malina

"Ne vždy jsou to lidé, kteří nás naučí nejvíc."


Sabina

Viktorie

Denisa

Daniel

Theodor


George

Sandra

Miriam

Ray

Karl

Sebastian


Derek

Nicholas

Donald

Robert

Kevin

KláraDíky úspěšné sezóně dostává Sabina nové příležitosti, mezi nimiž je i účast na mistrovství Evropy. Aby se tam dostala, musí splnit kvalifikaci, která se bez stájové jedničky zdá být nemožná. George do stáje přiváží nové koně - Mc'Fridaye a Buchmana. Obzvlášť Buchman je velký oříšek. Do toho přichází zdravotní komplikace, staronová láska a studentská nespravedlnost, a tak je těžké zachovat klidnou hlavu.

Co se týče George, je stále ten vtipný, přísný trenér, který v tomhle díle zastává hlavně roli otce. Moc rád Sabině dává rady do života, ale tentokrát by sám jednu potřeboval. Daniel odjíždí do zahraničí, čímž se komplikuje jeho vztah se Sabinou. Denisa je zamilovaná do Theodora, ale Theodor do ní ne. Spousta lidí a vztahů se změnila, ale Derek, Nicholas a Karl zůstali stejní.

Malinko více poznáváme Theodorův život, který se rozhodl věnovat koním na plno. Tím zmařil plány svým perfektním rodičům, kteří se z toho důvodu začnou  angažovat v jeho jezdeckém světě. Také poznáváme jeho skutečný charakter, který doposud úplně neprojevil.

Jen tak okrajově, téměř úplně nenápadně, přichází nová jezdkyně, tentokrát drezurní, na kterou budu navazovat třetím dílem. Stejně tak poznáme nové postavy, jako je Sebastian, trenér reprezentace, Klára, Theodorova dívka z minulosti a Sandra, nová ošetřovatelka.

Rocher

Rachel

Mercedes

Buchman

Mc'Friday

Slowman


LaFie

Emo

Constantin

Fénix