VIKTORIE VALENDINOVA

Vizovice, Česká republika

Berlín, Německo

Sydney, Austrálie

Od mala jsem se věnovala jezdectví, díky kterému jsem měla podnět k psaní. Můj první příběh je o koních a psala jsem ho už na základní škole, kde zdaleka neměl formu, v jaké ho nyní vydávám. Tehdy si ho četly pouze mé spolužačky, na jejichž radu jsem příběh zveřejnila i online a tím dostala odezvu od spousty dalších lidí. Tenhle příběh vyšel v létě 2018 pod názvem Jezdec.

Období střední školy, hlavně třetího a čtvrtého ročníku, jsem zachytila v knize chyba na chybě, kde věnuji pozornost mezilidským vztahům, které pro mě byly, jsou a vždy budou velký oříšek. Také v této knize vzpomínám na své kamarádky, učitele a všechno, co se s mým středoškolským obdobím pojilo.

Momentálně píšu román whip, krátký příběh emotions a třetí díl Jezdce.

Psaní samotné je pro mě nejlepší kamarád a koníček v jednom. Je pro mě volností, protože můžu naprosto neomezeně využívat svou kreativitu a fantazii, stejně tak své zkušenosti, postřehy a taky osobní zážitky. Ačkoliv stále nevím, kam chci směřovat, ráda bych dál psala a publikovala, je to velká radost.

Mimo psaní jsem tváří v agentuře More Human, kde můžete najít spoustu talentovaných lidí z různých koutů světa. Agenturu vede Jasmine Mortimer a Paul Green, ke kterým velice vzhlížím, protože se zaměřují na talenty lidí, nikoliv vzhled. Stejnou myšlenku zdůrazňuji ve svých knihách, a proto jsem velmi vděčná, že můžu být More Human součástí!

www.morehumanagency.com I @morehuman na Instagramu I More Human na Facebooku